fbpx

Takto začal červen pro mě.

Takto začal červen pro mě.

TAKTO PRO MĚ ZAČAL ČERVEN

Červen pro mě začal vážně zajímavě. Hned 1.6. jsme se s mojí ségrou Romčou a jejím přítelem Štefanem domluvili a vytáhli rodiče na výlet do přírody.

Maličko mě tlačil čas, protože odpoledne jsem měl hrát na oslavě narozenin ve Vlachovicích. Všechno naštěstí dopadlo na výbornou a výlet do přírody (za mě lékárna zdarma) i hraní na oslavě nebyl promrhaný, ale správně investovaný čas. Do těch, na kterých vám záleží a do toho co vás baví a naplňuje.

V neděli jsme s Klaunem Brdíkem vyrazili do Kutné Hory na představení. Cesta byla pravda delší, ale protože jsme zůstávali přes noc, navštívili jsme nejen vyhlášenou Kostnici, ale i rozhlednu v místní části Kaňk a ještě jsem odtud zvládl předčítat z mojí knižní prvotiny.

Potom jsme se přesunuli do Pardubic, kde na nás měla čekat Brdíkova kamarádka ze školy Janča. Super na tomto dni bylo i to, že jsme nejméně třem lidem vykouzlili úsměv na tváři.

Jednak to byly holky, které v místním nákupním centru vyplňovaly dotazníky (za odměnu jsme dostali oba čokoládu) a potom ještě servírce, kterou jsem oslovil s tím, že mám pro ni neslušný návrh.

Mezi námi, jen jsem potřeboval schovat ty čokolády někam do chladu, protože na sluníčku by se nám roztopily.

Je ště jsem se té sympatické slečny zeptal na jméno a na to, kdy slaví svátek, protože mě jako vždy napadla skvělá myšlenka a při odchodu jí tu moji čokoládu věnoval.

Řekl jsem, že ji dostala dopředu k jejímu prosincovému svátku, ale hlavně ji dostala za ochotu.

S Brdíkem jsme se v tom týdnu potkali ještě několikrát. Jednak to bylo při psaní scénáře “K neuvěřitelným dobrodružstvím Klauna Brdíka”, kde mu dělám vypravěče, potom to bylo v posilovně (vyváželi jsme asi milión koleček hlíny) a taky mě seznámil se svým kamarádem Patrikem Štipákem. Zajímavý a skvělý člověk, který mi dal pár poznámek a rad k mým webovým stránkám.

To byl taky důvod, proč jsem v tyto dny nezveřejňoval příspěvky na facebookovém a instagramovém účtu.

Jak se mi to daří, můžete zhodnotit kliknutím na úvodní stránku.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Níže se můžete přihlásit k odběru zasílání novinek z mého webu. Novinky budou chodit maximálně jednou týdně.

líbí se vám tyto stránky?

Mým cílem je pomáhat lidem opravdu žít a nejen přežívat. Z  tohoto projektu mi neplynou žádné příjmy. Můžete mě  podpořit tím, že:

1) O nich dáte vědět svým známým a kamarádům, kteří se potřebují posunout dál anebo povzbudit.
2) Umístěním loga nebo odkazů na své webové stránky, blogy a profily na sociálních sítích.
3) Zasláním finančního příspěvku na číslo 1244078183/0800, kterým mi dokazujete, že to co dělám, má smysl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..