fbpx

Mám vážně radost!

Mám vážně radost!

MÁM VÁŽNĚ RADOST!

Dnes je pátek 14. června a já už se od úterka chystám na to, že dám na stránky další příspěvek, kterým bych rád shrnul posledních sedm dní v mém životě. Ježín, teď to zní jako bych přemýšlel nad skoncováním se životem. Ale uklidním vás, není tomu tak!

nejdůležitější je…

váš čas!

Takže v těch posledních dnech hlavně přemítám nad tím, jak všechny ty nápady rozdělit na více dní. Jasno mám v tom, že chci jednou týdně představit jeden z mých citátů, další den chci věnovat natáčení audií do mého motivačního seriálu, který je zdarma, mám rád humor, takže bude fajn, když alespoň jednou týdně vypustím něco vtipného do světa (pokud se mi každý den podaří vykouzlit úsměv na tváři alespoň jednoho člověka, mám splněno), dát vám tip na knížku nebo audio knihu, kterou jsem si přečetl nebo poslechl a nemůžu zapomenout na pracovní schůzky a výjezdy s Klaunem BrdíkemI když ani pro jednoho z nás to není práce, ale spíš zábava a to je hodně důležité. 

Taky chci jednou týdně natočit jedno krátké video, potkat se s lidmi, se kterými je mi fajn, připomenout alespoň jednomu člověku moudro od Elberta Hubbarda, který říká:”Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí” a protože stále moderuji různé akce, je jasné, že i ty si rád čas udělám. Takže popořádku. 

Většinu týdne jsem strávil na aktualizaci těchto stránek. Spát jsem vážně chodil kolem druhé až třetí hodiny ranní. To už se mi většinou vybil notebook. Velkou radost mám z toho, že stránky fakt už vypadají k světu (toto trvalo), ale ještě jednu sekci chci vytunit. 

Ve chvílích odpočinku jsem poslouchal audio knihy, protože se různé tituly dají v těchto dnech koupit za 99,-Kč a zaujala mě kniha “Co já vím?“, kterou napsal Miloš Forman. Věděli jste třeba, že film Amadeus, který režíroval, byl vlastně jeho vysněnou letenkou do Československa, protože legální cestou to nešlo? Pak jsem ještě poslouchal knížku “Já jsem Zlatan Ibrahimovič” a ač nejsem žádný sportovec, mám rád motivační knížky a příběhy úspěšných lidí. Do neděle zmiňované audio knihy najdete na tomto odkazu.

A velkou radost mi udělali i Igor Timko, Juli Kamhalová a Břicháč Tom. Když se podíváte na titulní stranu webu, budete vědět proč.

Přeju vám hezký víkend a jen tak mimochodem, zítra se můžeme vidět na Vršavě a příští sobotu v Napajedlech na Festivalu malých pivovarů. 

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 85