fbpx

Adam Ďurica:”Keď sa dejú dobré či zlé veci, má to tak byť.”

Adam Ďurica:”Keď sa dejú dobré či zlé veci, má to tak byť.”

Bylo to náročné, ale příjemné!

Tak zase jdu rekapitulovat poslední dny a jak už naznačuje nadpis článku, opět to stálo za to! Ale nenechte se mýlit, za tím vším není nic jiného než “práce”, která je pro mě zábavou a relax, který si dokážu vychutnat.

nejdůležitější je…

váš čas!

Začnu asi čtvrtkem 27.6. 2019, kdy jsem přemýšlel nad tím, jak odpoledne zvládnout několik věcí najednou. Být s Klaunem Brdíkem na vystoupení, vyzvednout do páté odpolední ze servisu auto a pak ještě vyzvednout aparaturu na sobotní svatbu. Ano, šlo by to jednoduše, ale to by Brdíkovo představení nemohlo být 45 km od Otrokovic a nekončit těsně před pátou hodinou, kdy se zavíral servis.

Naštěstí mám sparring partnera v mém synovi Matějovi. Auto i aparaturu vyzvedl, takže jsme si s Brdíkem v těch čtyřiceti stupních mohli opéct i špekáček  na zahradě pořádajícímateřské školky.

V pátek jsem do auta ještě dodal svoje nářadí a vyrazil do mého rodného Slavičína, kde se konal už dvanáctý ročník charitativní akce “Dětský den a koncert” (nově Karpaty fest).

Letos to bylo opravdu našlapané a z mého pohledu se to povedlo na jedničku. Natočil jsem i krátký rozhovor s jedním z účinkujících, Adamem Ďuricou. 

V sobotu odpoledne jsem potom vyrazil hrát na svatbu. Jakmile jsem nad ránem dorazil domů, měl jsem před sebou čtyři hodiny spánku, protože s Brdíkem jsme měli naplánovaný výlet do Jeseníků. Více o něm si přečtete zde.

Nicméně, bylo to luxusní a podle mě i správně investovaný čas.
PS: V sobotu se vidíme na slavnostech obce Spytihněv.

Podívejte se na video

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.