fbpx

Imitátor Petr Jablonský – Jsem prodavač domácích potřeb.

Imitátor Petr Jablonský – Jsem prodavač domácích potřeb.

Imitátor Petr Jablonský:"Jsem prodavač domácích potřeb."

V sobotu jsem již po šesté moderoval obecní akci “Svátek slaví Spytihněv”, ve stejnojmenné obci u nás na Zlínsku. Mezi účinkujícími byl mimo jiné i bavič a imitátor Petr Jablonský, kterého jsem maličko vyzpovídal a bavili jsme se jak jinak, než o splněných snech.

nejdůležitější je…

váš čas!

Díky skvělým lidem z obce Spytihněv (starosta Vít Tomaštík a místostarosta Eva Polášková) jsem mohl natočit tento rozhovor v klidné místnosti obecního úřadu, protože z druhé strany budovy už zněly první tóny dalších účinkujících.

A letos se program opravdu povedl! Ivan Mládek & Banjo band, výborné violoncellové seskupení Arrhythmia, cimbálová muzika Tramín, folklórní soubor Kalina, ženský pěvecký sbor Babčice, mužské pěvecké sbory Mužáci z Kunovic a Chlapčiska, herci Slováckého divadla z Uherského Hradiště (Jiří a Pavlína Hejcmanovi, David Vaculík), skupina Brixen band a na začátku zmiňovaný imitátor a bavič Petr Jablonský. 

S Petrem jsme se bavili o jeho snech, cílech, inspiraci i životním moudru. A nejlepší na tom je to, co už je napsáno v nadpisu rozhovoru. Prostě a jednoduše, když chcete, můžete mít všechno co si jen představíte.

Podívejte se na video

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.