fbpx

ŽIVOT JE STRAŠNĚ JEDNODUCHÝ. JENOM MY HLEDÁME CESTY…

ŽIVOT JE STRAŠNĚ JEDNODUCHÝ. JENOM MY HLEDÁME CESTY…

Život je strašně jednoduchý, jenom my hledáme cesty...

Tak jsem teď musel maličko zapřemýšlet, co se událo v těch uplynulých dnech, protože toho bylo na zážitky opět hodně. Ten, který trval nejdéle začal už předminulou neděli na Vsetíně.

nejdůležitější je…

váš čas!

To jsem totiž společně s mojí bývalou kolegyňkou z rádia, Juli, vyrazil na workshop moderování “Ambroziáda 2019”, který se konal na ZŠ na Vsetíně.

Celkem jsme se tady ukázali a předali své zkušenosti třikrát během týdne a následující sobotu jsme moderovali závěrečný program.

Pokaždé, když jsme se vraceli zpátky do Zlína, oba jsme se shodli na tom, že tohle předávání zkušeností nás prostě baví. Koneckonců, vždyť tyhle stránky jsou celé o tom, co nás baví  a naplňuje. A pokud jste si ještě neposlechli první epizodu z mého seriálu, že nejdůležitější v našem životě je váš čas, můžete tak učinit tady a teď!

To, čím jsem vyplňoval čas v uplynulých dnech bylo i rozjetí tzv. podcastů, takže jestli se řadíte mezi ty, kteří raději poslouchají než čtou, na stránkách je nově rubrika “podcasty” a ti, kteří podcasty milují, si můžou přihlásit odběr zde! Na serveru Podbean mě najdete jako Vlastislav_Macik.

V pondělí jsem byl na promocích neteře Monči, která už může před svým titulem používat zkratku “Ing.” a včera jsem konečně dodělal stránku z mými citáty. Ani jsem netušil, že už jich mám na svém kontě tolik. A to se přiznávám, že jeden tam ještě na 100% chybí. Ale ten úplně první, který jsem vyplodil byl právě tento z 19.1. 1998:

„ŽIVOT JE STRAŠNĚ JEDNODUCHÝ. JENOM MY HLEDÁME CESTY, JAK SI HO UDĚLAT TĚŽŠÍM.“

Podívejte se na video

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 62