fbpx

44/104

44/104

Můj příběh

DEN 44/104

Včera jsem

…opět výletoval. Tentokrát jsem se vydal na rozhlednu Vartovna, která je vzdálená od zastávky ČSAD Syrákov, zhruba tři kilometry a z vartovny jsem pokračoval smr Prlov. Video z výletu najdete v sekci “Tipy na výlety”. 
 
A dnes jsem se chtl zase někam vydat. Ale pak jsem se podíval do mojí skromné knihovničky, abych vám představil knihu, která mě oslovila svým názvem a potom také svým obsahem. Ať už se podle ní budete řídit nebo ne, stojí za to, abyste jí věnovali pozornost.
“Ať jste přepracovaný zaměstnanec, nebo podnikatel lapený v pasti své vlastní firmy, tato kniha vám ukáže cestu k veselejšímu životu. Systém “otroč – šetři – odpočívej”, kdy v mládí po celé dny dřete a vlastní život jakoby odkládáte na důchod, je již překonán.
 
Peníze mají hodnotu jen tehdy, máte-li čas si je užít. Strávíte-li své mládí v kanceláři, nejsou vám k ničemu – zvlášť když lze pracovat tak, abyste měli dostatek nejen peněz, ale i dalších tvrdých měn „nového bohatství“: času a mobility. Laciná iluze? Tim Ferriss ve své dnes již proslulé knize velmi přesvědčivě ukazuje, jak tento sen realizoval a jak to může udělat kdokoli další. Kniha je světovým bestsellerem a vyšla v 35 zemích.”
 
 
PS: Fotka vznikla hodinu po tom, co jsem vstal, tak se nedivte, že vypadám ještě ospale. Hezký den přeje Vlasťa

POSLECHNĚTE SI UKÁZKU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..