fbpx

44|109 Priority

44|109 Priority

DEN 44/109

Můj příběh

Hezké nedělní dopoledne přeju…. Už několik dní mi hlavou vrtá slovo “priorita”. Dokonce to vypadá tak, že na tohle téma ještě přibude do té nové knížky S.O.S. – Spokojenost – Optimismus – Svoboda.
 
A ten důvod je jednoduchý. Zažil jsem několikrát ten nedělní pocit, že se mi druhý den do práce nechtělo. Nemluvím teď o rádiu ani o moderování akcí, to pro mě není práce, ale spíš zábava. Bylo to období před a po základní vojenské službě, když jsem pracoval ve firmě šijící boty, potom v jedné strojírenské firmě a nakonec v hypermarketu jako zelinář a rybář v jedné osobě.
 
V posledních letech jsem hledal odpověď na námitku anebo nesouhlas, že se neživíme tím, co by nás bavilo a naplňovalo hlavně proto, že “tohle nemůže dělat každý!” Vlasťo, ty jsi moderátor a to taky nemůže dělat každý. Souhlasím. Já taky nemůžu dělat obráběče kovů, protože na to prostě nemám.
 
“Tohle nemůže dělat každý” je jen jedna z našich mnohých výmluv, která nás uvězní tam, kde nechceme být. Podle mě je to o našich současných prioritách. V nich najdeme odpověď. 
 
Mějte hezkou neděli a já jdu to téma rozvinout víc do rukopisu knihy S.O.S. – Spokojenost – Optimismus – Svoboda. Vlasťa 
 
PS: Můj třídní na ZŠ mi častokrát řekl, že ze mě nikdy žádný spisovatel nebude, protože jsem neuměl hezky popsat ty tři základní body: Úvod – Obsah – Závěr.

REKLAMA

Powered by WP Bannerize

REKLAMA

Powered by WP Bannerize

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..