fbpx

44|122 O štěstí…

44|122 O štěstí…

DEN 44/122

Můj příběh

Několik posledních dní, možná i týdnů, mi na mysl padá pořád dokola, jen jedno slovo. Štěstí. A objevuje se snad v každém tématu, které se točí okolo našeho života. Vztahy, práce, zdraví.

Tak třeba, sleduju na Youtube rozhovor a najednou od moderátora nebo samotného hosta slyším:”Měl jsem štěstí na lidi okolo sebe“.

Lidé se mě na potkání nebo přes messenger ptají na to, jak se mám a když jim to prozradím, obvykle slyším nebo čtu v soukromých zprávách věty jako:”Jo, ty máš na to štěstí“.

Takže, co je to vlastně Štěstí? Někdo říká, že je to jenom muška zlatá. Další zase, že štěstí je, když se nenudíš. Mít práci, rodinu, střechu nad hlavou atd.

Jenom v mojí nové knize S.O.S. – Spokojenost – Optimismus – Svoboda, se slovo “Štěstí” objeví desetkrát. A je to i proto, že se zamýšlím nad tím, jestli je to opravdu štěstí, které ovlivňuje to, koho máme okolo sebe, jak se nám daří v životě atd.

Tak jedno zamyšlení na toto téma, které spatřilo světlo světa právě dnes 6.6. 2020, díky poznámce směřující na moji adresu.

Jenom my sami jsme výrobní ředitelé v továrně na “vlastní štěstí”. My sami rozhodujeme o tom, co budeme vyrábět, co prodávat a v konečném výsledku hlavně o tom, co nás bude denně živit.

Mějte krásný a úspěšný den, prokládaný štěstím. Vlasťa

REKLAMA

Powered by WP Bannerize

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..