fbpx

44/151 Za peníze v Praze…

44/151 Za peníze v Praze…

DEN 44/151

Můj příběh

Přeju vám krásné nedělní dopoledne, i když než tento příspěvek dokončím a zveřejním na stránkách, bude už poledne nebo možná i odpoledne. Ale je mi to jedno. Proč?

Miluju totiž to, když v životě nemusím, ale udělám něco jen proto, že sám chci. Konec konců, na toto téma vzniklo jedno z mých zamyšlení nebo chcete-li, jeden z mých citátů. 

V tomhle vidím taky tu “svobodu”, o které mluvím a píšu v knize S.O.S. – Spokojenost – Optimismus –  Svoboda. Proto přidávám příspěvky na “Blog 44” jen tehdy, když se mi chce a když mám nějakou myšlenku.

Včera to bylo opět moc fajn. Ocitl jsem se na Burger festu v Napajedlích jako jeden z účinkujících, dal si hambáč (ač nebyl díky mému pozdějšímu příchodu pravý s hovězím), pivko a potkal tady známé i neznámé. 

Moc mě potěšilo, že lidé ještě pořád reagují na moje jméno. Takže se tady ke mně přihlásili dva bývalí posluchači rádia Kiss Publikum a potkal jsem tady taky kamarády z Wafleczbrno, se kterými jsem se seznámil v rámci Čokofestu.

Co jsem ale chtěl napsat jako hlavní myšlenku, bylo to, že jsem si večer neskutečně užíval a při hraní jsem párkrát “upozornil” jeden přítomný pár, který tady prý byl úplně po haluzi, že jim klidně tu svatbu odehraju. Smích.

Oponovali sice tím, že jsou z daleka (myslím, že to byl Třinec), ale vždyť mě znáte. Většinou mám na všechno odpověď. Tak jsem jen dodal:”Děcka, za peníze v Praze dům!“.  Smích.

Říká se, že náhody neexistují, ale co když se tam nakonec ocitnu, že? Takže jsem právě dnes koupil přes cashback portál Tipli, na Supraphonline do mého hudebního archívu písničku od kapely Kryštof – Hned teď. Vlastně jsem chtěl zaplatit autorovi za čas, který věnoval vymýšlení textu i hudbě. A tak by to podle mě mělo být vždycky.

Odměnit každého za práci a jeho čas, který strávil nad tím než to dostalo konečnou podobu.

Tak mějte krásnou neděli a zkuste dnes dělat jenom to, co chcete. Bude to moc příjemné. Věřte mi. Vlasťa

REKLAMA

Powered by WP Bannerize

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 13

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..