fbpx

EVENTY

VLASŤA MACÍK - ŽIVÁ KNIHA

Dovolím si Vás pozvat na takové malé povídání si o tom, co je v našem životě nejdůležitější a to je náš čas.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:

0 .10.
ZLÍN, CAFE MODUS

nejdůležitější je…

Váš čas!

Přátelé, kamarádi a fanoušci mých stránek. Dovolím si Vás pozvat na reprízu povídání o tom, co je v našem životě nejdůležitější. Další možnost bude 30.10. 2019 v 10 hodin dopoledne v Cafe Modus, na Bartošově ulici čp. 45, ve třetím patře. A na tom samém místě, potom ještě v 15 hodin, pro ty z Vás, kteří se dopoledne nemůžete trhnout z práce. Budu taková Vaše živá kniha, kterou nemusíte číst a stačí jen poslouchat. Svojí troškou do mlýna přispěje z videa speciálně natočeného pro toto povídání Tomáš Kosačík (Břicháč Tom) a moderátorka Gábina Partyšová. O proti prvnímu sedánku budu mít sebou živého hosta, který mě doprovodí akusticky na kytaru. Vstupné je 99,-Kč, na akci Vám nebudu nutit mé knížky ani jiné předměty na památku. Přesto možnost zakoupení těch pár posledních kusů tady bude. K dispozici je pouze 35 míst na sezení. Rezervace je možná zde nebo níže přes formulář. Moc se na Vás těším a doufám, že si společně hezky popovídáme o životě.
“Ale v čem mě hlavně povídání utvrdilo? Že pokud ve vás nějaký sen dřímá, neexistuje slovo nevím, ale buď ano nebo ne. A mě to utvrdilo v souhlas. Za což jsem neskutečně vděčná, přesně toto jsem potřebovala. Proto velké díky! Díky, že jsem se mohla dostavit, díky, že takoví lidé jako Vlastík existují, díky za to, že můžu žít tak, jak to cítím. Byl to skvěle prožitý večerní čas.”
Marie Kusáková Hnilicová
Mateřská dovolená

OHLASY NA PŘEDNÁŠKU

“Mně se líbilo moc. Ono s tím časem je to svatosvatá pravda. Já to dokonce rok a půl zpátky vyřkla, když jsem řešila vztah. Vypadlo ze mě, že můj čas je vzácný a nebudu ho dávat někomu kdo si ho neváží. Od té doby opravdu zvažuji, jak se svým časem naložím a s údivem jsem tak spokojená a víc v pohodě. Proto mě tohle téma oslovilo a jen se mi vše potvrdilo.”
Tereza Vlčková
Kosmetický poradce
Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.