fbpx

EVENTY

VLASŤA MACÍK - ŽIVÁ KNIHA

Dovolím si vás pozvat na takové malé povídání si o tom, co je v našem životě nejdůležitější. Uslyšíte opravdové příběhy ze života a svojí troškou do mlýna přispěje i moderátorka Gábina Partyšová a také nejúspěšnější vydavatel kuchařek Břicháč Tom.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:

1. 0 .
Slavičín

První moje posezení v roce 2020 proběhne 1.února v 15:00 hod. v mém rodném Slavičíně, v nádherných prostorách nedávno otevřeného Zámku Wichterle. Počet míst je omezen z důvodu  kapacity místnosti, ve které se bude povídání konat a koupit vstupenky na místě nebude z organizačních důvodů možné. 

Konec prodeje vstupenek za:

Ohlasy na přednášku

“Ale v čem mě hlavně povídání utvrdilo? Že pokud ve vás nějaký sen dřímá, neexistuje slovo nevím, ale buď ano nebo ne. A mě to utvrdilo v souhlas. Za což jsem neskutečně vděčná, přesně toto jsem potřebovala. Proto velké díky! Díky, že jsem se mohla dostavit, díky, že takoví lidé jako Vlastík existují, díky za to, že můžu žít tak, jak to cítím. Byl to skvěle prožitý večerní čas.”
Marie Kusáková Hnilicová
Zlín
“Mně se líbilo moc. Ono s tím časem je to svatosvatá pravda. Já to dokonce rok a půl zpátky vyřkla, když jsem řešila vztah. Vypadlo ze mě, že můj čas je vzácný a nebudu ho dávat někomu kdo si ho neváží. Od té doby opravdu zvažuji, jak se svým časem naložím a s údivem jsem tak spokojená a víc v pohodě. Proto mě tohle téma oslovilo a jen se mi vše potvrdilo.”
Tereza Vlčková
Zlín
“Děkuji Vlastíku za super povídání o tom, jak správně investovat náš čas. V tomto uspěchaném světě je to opravdu téma k zamyšlení. Čas je jednou z nejcennějších komodit, kterou v životě máme. Nemůžeme si ho koupit ani půjčit. Je zdarma, ale každým okamžikem ubývá. Je na každém z nás, za co jej vymění a jak ho využije. Přeji Ti mnoho dalších úspěchů, Vlastíku. Jsi super.”
Renata Kulíšková
Kentucky (USA)

Těším se na to, že budu taková Vaše živá kniha, kterou nemusíte číst a stačí jen poslouchat. 

Předprodej akce
Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.