fbpx

EVENTY

VLASŤA MACÍK - ŽIVÁ KNIHA

Dovolím si Vás pozvat na takové malé povídání si o tom, co je v našem životě nejdůležitější a to je náš čas.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:

2 20

nejdůležitější je…

Váš čas!

Další místa přednášky o tom, jak správně investovat váš čas jsou momentálně v jednání. Pokud byste byli rádi, kdyby se tato přednáška uskutečnila i ve vašem městě či obci, kontaktujte mě na emailu vlastamacik@seznam.cz.

OHLASY NA PŘEDNÁŠKU

Těším se na to, že budu taková Vaše živá kniha, kterou nemusíte číst a stačí jen poslouchat. Svojí troškou do mlýna přispěje z videa speciálně natočeného pro toto povídání Tomáš Kosačík (Břicháč Tom) a moderátorka Gábina Partyšová.

“Ale v čem mě hlavně povídání utvrdilo? Že pokud ve vás nějaký sen dřímá, neexistuje slovo nevím, ale buď ano nebo ne. A mě to utvrdilo v souhlas. Za což jsem neskutečně vděčná, přesně toto jsem potřebovala. Proto velké díky! Díky, že jsem se mohla dostavit, díky, že takoví lidé jako Vlastík existují, díky za to, že můžu žít tak, jak to cítím. Byl to skvěle prožitý večerní čas.”
Marie Kusáková Hnilicová
Zlín
“Mně se líbilo moc. Ono s tím časem je to svatosvatá pravda. Já to dokonce rok a půl zpátky vyřkla, když jsem řešila vztah. Vypadlo ze mě, že můj čas je vzácný a nebudu ho dávat někomu kdo si ho neváží. Od té doby opravdu zvažuji, jak se svým časem naložím a s údivem jsem tak spokojená a víc v pohodě. Proto mě tohle téma oslovilo a jen se mi vše potvrdilo.”
Tereza Vlčková
Zlín
“Děkuji Vlastíku za super povídání o tom jak správně investovat náš čas. V tomto uspěchaném světě je to opravdu téma k zamyšlení. Čas je jednou z nejcennějších komodit, kterou v životě máme. Nemůžeme si ho koupit ani půjčit. Je zdarma, ale každým okamžikem ubývá. Je na každém z nás, za co jej vymění a jak ho využije. Přeji Ti mnoho dalších úspěchů, Vlastíku. Jsi super.”
Renata Kulíšková
Kentucky (USA)

REKLAMA

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.