fbpx

Jak na nudu pro děti

ZDARMA ONLINE jazyky pro školou povinné

ONLINE jazyky, se kterými se pomocí online programů a
aplikací vzdělávají stovky tisíc Čechů, nově otevírají své programy a dávají kurzy angličtiny a
nejazykové kurzy až do konce školního roku zdarma pro všechny studenty základních, středních,
vysokých i mateřských škol. Přihlašte své děti zde!

Jak si správně mýt ruce

Truhlík a Truhlička připravili pro všechny děti názorné video, jak si správně mýt ruce. Věřím tomu, že nejenom vašim dětem, ale i vám se tato písnička s názornou ukázkou bude líbit. Stačí pouštět dětem alespoň jednou denně.

AUDIO KNIHY PRO DĚTI

Vyberte si z jakéhokoliv žánru podle své chuti.

BORDEŘÍ POVÍDAČKY

Kočky, dřeváky a jitrnice, spaste své špejle a duše! Statek borderáka Kubíka se ocitl v obležení rozdováděných štěňat!
Časem z nich jistě vyrostou zodpovědná a spolehlivá psiska, ovšem zatím to jsou raraši, před jejichž zoubky není žádné ucho ani čumák v bezpečí. Perou se a ňafají, učí se létat v povětří a straší nebohé ovečky, žádná lumpárna jim zkrátka není cizí. Přesto však mají srdce na pravém místě, a když se kolem Mrchového kopce začnou dít divné věci, to by v tom byl pes, aby nechali své kamarády ve štychu!

POHÁDKY K POSLECHU ZDARMA

LETOPISY NARNIE

Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel – do Narnie! Sledujte příběh sourozenců Petra, Zuzany, Edmunda a Lucie v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí, zakletých Bílou čarodějnicí. Dokážou s pomocí moudrého a zároveň strašlivého lva Aslana zlomit její temnou nadvládu?

KLAUN BRDÍK - MIMO

Můj skvělý kamarád Klaun Brdík z Brdíkova připravil pro děti předškolního věku srandovní seriál s názvem “Klaun Brdík – Mimo”. Díky seriálu můžete hádat, která zvířátka, hmyz nebo situace znázorňuje.

KLAUN BRDÍK - POZNÁVAČKA

A to není všechno! Klaun Brdík z Brdíkova připravil pro děti předškolního věku srandovně naučný seriál s názvem “Poznávačka s Klaunem Brdíkem”. Podívat se s ním tak můžete do Prahy, Japonska, New Yorku, Švýcarska nebo na Velikonoční ostrovy.

VZDĚLÁVÁNÍ

Slovní zásoba, písničky, hry, hádanky, vše poutavě namluvené rodilými mluvčími v 18 zajímavých tématech. Na začátku každé kapitoly se děti seznámí s novými slovíčky. Slovíčka si společně s nahrávkou opakují a učí se správnou výslovnost. V další části kapitoly si děti získaná slovíčka upevní při nejrůznějších aktivitách.

Shlédnutí: 18