fbpx

Kam na výlet?

VLASŤA MACÍK NA VÝLETECH

Život se má žít a ne jen přežívat.

KAM NA VÝLET?

Miluju cestování! Nikdy mě zeměpis nebavil a měl jsem z něho vždycky trojku nebo čtverku na vysvědčení. Přikládám to mojí tehdejší malé fantazii. Postupem času jsem potkal lidi, se kterýma jsem mohl cestovat, ale poslední roky mi nevadí vyrazit na trip jako samostatná jednotka. Prostě se rozhodnu, najdu první cíl a vyrazím. A potom už jdu tam, kam mě nohy nesou. Věřím tomu, že vám tyto tipy na výlety ulehčí dumání nad tím, kam máte vyrazit.

Níže najdete videa z výletů a také tipy na ubytování, kde jsem byl spokojený a kde se jistě ještě velmi rád ubytuji.

Líbí se vám tipy na výlety?

Natáčení a následné vytvoření video tipů na výlet
můžete podpořit zasláním symbolické částky 100,-Kč,
za kterou vám předem moc děkuji. Vlasťa

Zboženské rybníky

Hranice na Moravě

Zlín - Vlčková

Kutná Hora

Zlín - Fryšták

Trojmezí

Okola Znojma

Zlín - Mladcová

Komárno

Líbí se vám tipy na výlety?

Natáčení a následné vytvoření video tipů na výlet můžete podpořit zasláním symbolické částky 100,-Kč, za kterou vám předem moc děkuji. Vlasťa

Dovolená na míru

Pokud upřednostňujete dovolenou s cestovní kanceláří, vybírejte z desítek tisíc dovolených po Česku od cestovních kanceláří z celé České republiky zde.

Ubytování

Už jste taky zažili tu situaci, že vaše letadlo přistálo z povětrnostních důvodů jinde a vy jste si museli hledat ubytování v jiném městě než jste původně zamýšleli?
Tady si ubytování najdete kdykoliv!

Cestovní pojištění

Ať už se vydáváte na výlet a túry do zahraničí nebo jenom k našim sousedům na Slovensko, věřte mi, že investovat do cestovního pojištění se vyplatí.
Pojistěte se online zde!

Shlédnutí: 97