fbpx

O MNĚ

O MNĚ

Jmenuji se Vlastislav Macík, ale spousta lidí mě zná pod zkráceným křestním jménem “Vlasťa”, protože jsem se takto představoval po dobu šestnácti let z éteru zlínského Rádia Kiss Publikum. Pár víkendů jsem si odvysílal také za mikrofonem Rádia Jih v Hodoníně a být moderátorem v rádiu byl jeden z mých snů, který jsem si splnil. Proto se přikláním k lidem, kteří tvrdí, že “Život je příliš krátký na to, abychom trávili čas v práci, která nás nenaplňuje, abychom zůstávali ve vztazích, které nefungují a navíc si díky tomu všemu kazili vlastní zdraví.” 

Nyní stále moderuji veřejné, firemní a soukromé akce, cestuji a mým hlavním cílem je pomáhat lidem plnit si jejich sny. Proto vlastně píšu knížky i příběhy, které jsou ze života.

Dokážete si taky představit takový život? Ten pocit být spokojený už vám nikdo nevezme. Je třeba začít žít opravdový život a já vám k tomu rád pomůžu. 

Foto Patrik Pšeja

KRÁTKÉ BIO

Narodil jsem se 5.2. 1976 ve Slavičíně v okrese Zlín. Jsem vyučený obráběč kovů, v tehdejších Vlárských strojírnách a už při studiu bylo mým snem stát se moderátorem v rádiu. Než se mi tento sen splnil, pracoval jsem například jako pomocná síla v obuvnické firmě v Loučce u Vizovic, po vojně jako obráběč kovů ve Slopném, následně jako prodavač a na konci jako vedoucí oddělení ovoce – zelenina – ryby v hypermarketu Carrefour.

Knihy: 7+1 myšlenka (2013), BestCeller (2017)