fbpx
(Hodnocení: 10)

Kniha Vlastislav Macík – 7+1 myšlenka (doprodej)

139.00 120.00

Autor popisuje co se skrývá za 90% úspěchu, jak mít dvakrát do roka dovolenou, co se honí v hlavě černé kočce, když přebíhá přes cestu, a ukazuje jak přitáhnout peníze do svého života a k tomu si plnit své sny. Všechno se dozvíte během 25 minut.

V knížce popisuji co a jak udělat pro to, abyste byli ve svém životě spokojenější, jak mít dvě dovolené ročně nebo co je 90% úspěchu ve všem. 

Pozor, kniha není určena pro pesimisty, sebevědomé, nevěřící a věčně si stěžující čtenáře!

7 skladem

Katalogové číslo: T001 Kategorie: Štítky: , , , , ,

Popis

Co se skrývá za 90% úspěchu? Jak mít dvakrát do roka dovolenou? Co se honí v hlavě černé kočce, když přebíhá přes cestu? Jak přitáhnout peníze do svého života a k tomu si plnit své sny? Všechno se dozvíte během 25 minut.

 Skvěle mi připomněla, jak se dělá TO, že se člověku plní sny!! Není to nic složitého. Jen přibývající věk a možný neúspěch nás zřejmě brzdí. Někdy ztrácíme víru v sebe, pak je to zlé. A někdy zase jen na sebe raději nesázíme, protože, když nevsadíme, máme jistotu, že neprohrajeme. Každopádně malá velká kniha 7+1 myšlenka je krásným návodem pro ty, kteří na sebe ještě vsadit chtějí.
– Lenka Mahdalová

V knížce popisuji co a jak udělat pro to, abyste byli ve svém životě spokojenější, jak mít dvě dovolené ročně nebo co je 90% úspěchu ve všem. 

Pozor, kniha není určena pro pesimisty, sebevědomé, nevěřící a věčně si stěžující čtenáře!

Shlédnutí: 447

Další informace

Hmotnost 100 g
Rozměry 103 × 7 × 145 mm

10 recenzí Kniha Vlastislav Macík – 7+1 myšlenka (doprodej)

 1. Lenka Mahdalová

   „Skvěle mi připomněla, jak se dělá TO, že se člověku plní sny!! Není to nic složitého. Jen přibývající věk a možný neúspěch nás zřejmě brzdí. Někdy ztrácíme víru v sebe, pak je to zlé. A někdy zase jen na sebe raději nesázíme, protože, když nevsadíme, máme jistotu, že neprohrajeme. Každopádně malá velká kniha 7+1 myšlenka je krásným návodem pro ty, kteří na sebe ještě vsadit chtějí.“

 2. Simča Drábková

  Ahoj Vlasťo, dostala se mi do rukou tvoje knížka 7+1 myšlenka a včera jsem si ji za pochodu s naší malou přečetla. Bylo to moc milé čtení, několikrát jsem se i nahlas zasmála, několikrát jsem se i dojala, několikrát jsem se v tvých slovech našla a utvrdila se, že to co píšeš nejsou náhody. I mně se už několikrát podařilo dojít tam, kam jsem chtěla a co jsem si prostě řekla, že to tak bude! Asi dvě knížky na tuto tématiku jsem už kdysi četla, ale musím říct, že tvoje mě bavila nejvíc…vše jednoduše řečené..na to, že jsme se v životě potkali asi zatím jen 4x, tak mám pocit, že tě znám mnohem víc. Přeju ti, ať se i nadále tvé sny a cíle stávají skutečností, ať si dopřáváš dovolenou 2x ročně a už nikdy nejsi Yetti roku a jen tak mimochodem, dnes máme na oběd guláš, tak jestli ti už zase chutná, klidně dojeď. Ať se ti daří!

 3. Monika Hronová

  Dobrý den, přečetla jsem si Vaši knihu a velmi se mi líbila a už ji hned dávám do balíčku a posílám do Kentucky. Je optimistická, motivační a jsem ráda za takové „návody“, protože čím víc lidí bude pozitivně myslet, tím lépe pro nás pro všechny. Přeji krásný den a parádní zítřky.

 4. Kateřina Talašová

  Milý Vlasťa Macík, moc ráda bych Ti poděkovala za Tvou knížku 7+1 myšlenka, již dlouho se chystám na nějakou reakci, protože si zpětnou vazbu opravdu zasloužíš. Knížku jsem četla min. 5x a před malou chvilkou naposled. Akorát jsem v práci a moje řehtání v prodejně bylo opravdu nepřeslechnutelné. Písničku „Nám se daří“ jsem si okamžitě stáhla do mobilu a usmívala se při poslechu jako prasklý cvrček… Vzpomínala jsem na naše sedánky u pivka a jak jsem pozorovala Tvůj životní a myšlenkový posun, který mě moc povzbuzoval. Společné chvilky mně hodně daly a jsem šťastná, že v mém nejtěžším životním období jsi byl na blízku a… DĚKUJI ZA VŠE!

  Z knihy se mi nejvíce líbilo: Einstein měl pravdu… a vůbec…líbila se mi každá stránka, každá věta, každá myšlenka…

 5. Monika Kroupová Willenbring

  Knihu jsem dnes přečetla jedním dechem. Tři slova, kterýma bych ji vystihla. „Úžasná, Poučná, Inspirující.

 6. Petra Olbortová

  Si tak ráno jedu 4:50 trolejbusem do práce a koho to nevidím. Vlasťa Macík ? a má v celkem plném buse vedle sebe volné sedadlo. Náhoda? No a za těch pár zastávek jsme stihli probrat celkem hodně věcí a nakousnout pár zajímavých témat… Ovšem v okamžiku, kdy jsem s díky přijala Vlasťovu knihu i s věnováním ? jsme už byli mírně středem pozornosti. Tak jsem se začetla, že jsem málem zapomněla vystoupit. Kolegům jsem byla podezřelá svou dobrou náladou hned tak brzy po ránu. Takže myslím, že kniha splnila svůj účel.
  Myšlenka má velkou sílu a moc.. P.S. já si ji i obalila :-D“.

 7. Yana Korchak

  Ahoj Vlasťo! Jsem velice ráda, že jsem mohla dostat do ruky tuto knížku. I já jsem měla tu možnost, zhlédnout několik takových videí a přečíst knihu o pozitivním myšlení atd. O to víc mě motivuje to, že v tom nejsem sama a trošku deprimuje to, že se bojím vydat svoji knihu myšlenek, protože by to vypadalo, že se opakuji, ale všichni tito tvorové se opakují, protože to tak prostě je a mozek nám ovládá vše. Můžu říct, že je to tak skvělé, že si můžu dělat co chci a jsem šťastná, protože si ten život dělám šťastnější sama. Můžu ti říct, že když čtu tvoje stránky, tak čtu svá slova, jako by vyplývala z mých vlastních úst a věř tomu nebo ne je to opravdu tak. Obdivuji tě! Dnes mi došla knížka a jsem na 13 stránce, i když bych pokračovala nejraději dále, tohle mi přijde velice důležité ti napsat i kvůli sobě, protože já z toho budu mít dobrý pocit, že ti to píšu. Ale neboj, knížečku dočtu do konce i když už na začátku vím, o čem je:-) Každé ráno vstávám v 7:00, s tím, že se protáhnu a řeknu nahlas: ,,dnes bude krásný a úspěšný den´´ A on opravdu je, dělám to tak už 2 roky a je mi SKVĚLE!!!:-D Děkuji ti, že sis přečetl tyto slova. Každý den je krásný, každý den vychází slunce, každý den putuje měsíc po obloze. Jsem šťastná, že jsem na to přišla teď a ne až v pozdějším věku. Budu se těšit na naše setkání. Ať se ti ve všem daří..jsem ráda, že se ti daří.
  Hezký den Yana Korchak

 8. Lucie Sedláčková

  Musím říct, že knížku jsem přečetla jedním dechem. O pozitivním myšlení jsem přečetla spoustu publikací a je škoda, že je nečte více lidí. Protože by pochopili, že splnění jejich snů je jen a jen v jejich rukou, respektive myšlení ? . 7+1 myšlenka je úžasná motivace a měl by si jí přečíst každý!”
  Přeji další úspěchy a ať je každý den krásný!

 9. Pája a Tom Kozlovi

  Četla jsem za poslední roky nespočet knížek o pozitivním myšlení, o andělích, o tom jak si správně přát apod. Dokonce se snažím si svá přání formulovat a přát si (samozřejmě i umět poděkovat za vše co už mám) každý den. Ale za tvoji knížku děkuju hlavně proto, že je napsána „od normálního člověka k normálním lidem“ tak, aby všichni pochopili, že to jde a hlavně je to napsáno srozumitelně. Častokrát, když jsem dočetla nějakou „chytrou knížku“, musela jsem nad tím strašně moc přemýšlet a po čase si ji přečíst znovu nebo některé pasáže několikrát, protože to bylo těžké „vstřebat“ a přebrat si to v hlavě. Tvoje knížka je lehká a zároveň perfektně „nakopávající“ ? Dala jsem ji přečíst i mamce a ségře a říkali to samé. Je skvělá! Přečetla jsem ji asi za 15 minut během čekání na trolejbus, když jsem jela o svátcích k rodičům. Jelikož bylo teď o svátcích rušno a nebyl čas si pořádně „přát“ do dalšího roku i a život, sednu nad posledníma stránkama knížky a napíšu si tam dnes přání a sny.
  Takže ještě jednou mockrát děkuji a ať se sny plní dál”

 10. Vladimíra Komendová

  “Dobrý den pane Macíku, Vaši knížečku jsem přečetla jedním dechem, na to, že je to vaše prvotina, tak je super. V mnohém jsem si připadala, že píšete o mně. Vím, že úsměvem lidi spíš naštvu, ale nedávám nikomu najevo moje starosti a problémy, přes den si zpívám, ať je to někomu milé nebo nemilé. Vždycky jsem si šla za svým cílem a můžu říct, že úspěšně. Dnes nepracuji, ale užívám si i ve svém věku života a musím přiznat, že zatím se mi vyhýbají nemoci, jsem hodně vitální a mám plno zájmů. Držím Vám palce, aby se i další knihy vydařily stejně jako tady tato a hlavně buďte stále vytrvalý, aby Vám všechno co si vytyčíte vyšlo.
  Pěkný den a hodně úspěchů v práci.”

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Mohlo by se Vám líbit…