fbpx
(Hodnocení: 2)

Kniha Vlastislav Macík – 7+1 myšlenka (druhé vydání)

150.00

Co se skrývá za 90% úspěchu? Jak mít dvakrát do roka dovolenou? Co se honí v hlavě černé kočce, když přebíhá přes cestu? Jak přitáhnout peníze do svého života a k tomu si plnit své sny? Všechno se dozvíte během 25 minut. Jak již plyne z názvu knížky v kapitole “Ze snu až do rádia” se dočtete, jak jsem si šel za svým cílem já osobně.

Druhé vydání má novou obálku, potřebnou anotaci na konci knížky (jako samouk jsem si i tímto musel projít) a je přidána krátká autorova biografie. Text uvnitř knihy vesměs nezměněn, nebylo přidáno nic navíc.

Pokud chcete knížku i s věnováním, prosím dopište jej při objednávce do pole “POZNÁMKY”.

6 skladem

Katalogové číslo: T002 Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis

V roce 2013 jsem samo nákladem vydal moji knižní prvotinu 7+1 myšlenka aneb ze snu až do rádia, kterou jsem v roce 2016 maličko aktualizoval. Obsah knížky zůstal nepozměněn. Novou tvář dostala obálka, přidal jsem biografii a anotaci na zadní stranu této motivační knížky. V tomto roce vyšla také v elektronické podobě a zároveň k ní přibyla druhá motivační knížka s názvem BestCeller.

Shlédnutí: 17084

Další informace

Hmotnost 61 g
Rozměry 146 × 113 × 5 mm

2 recenze Kniha Vlastislav Macík – 7+1 myšlenka (druhé vydání)

 1. Lenka Mahdalová

  „Skvěle mi připomněla, jak se dělá TO, že se člověku plní sny!! Není to nic složitého. Jen přibývající věk a možný neúspěch nás zřejmě brzdí. Někdy ztrácíme víru v sebe, pak je to zlé. A někdy zase jen na sebe raději nesázíme, protože, když nevsadíme, máme jistotu, že neprohrajeme. Každopádně malá velká kniha 7+1 myšlenka je krásným návodem pro ty, kteří na sebe ještě vsadit chtějí.“

 2. Renata Smolíková

  Dobrý večer Vlasťo,
  asi jsem si Vás přivolala, protože tento víkend jsem Vám chtěla napsat. Zároveň jsem však tušila, a to je právě to něco mezi nebem a zemí, že se mi ozvete sám. Vaše knížky přišly v pořádku a přečetla jsem je obě během odpolední kávy, kdy jsem si udělala tu hezkou chvilku pro sebe.
  Mám ráda takový druh četby a Vaše knížky naprosto splnily mé očekávání. Jsou pasáže, ke kterým se znovu vracím, moc se mi líbí Vaše osobní citáty a větu: “Jak se cítím? SKVĚLE!” mám napsanou na dvou místech a zjistila jsem, že když si ji řeknu nahlas a nebo jen v duchu, usmívám se… Takže souhlasím s Vámi – má to něco do sebe!
  Moc se Vám to povedlo. Jsou inspirativní, hodně pravdivé, osobní, díky své velikosti stále po ruce a milé svým obsahem.
  Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně štěstí v životě – osobním i tvůrčím.
  Renča

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Mohlo by se Vám líbit…