fbpx

Pro pořadatele

VLASŤA MACÍK - ŽIVÁ KNIHA

Dovolím si vám nabídnout takové malé povídání si o tom, co je v našem životě nejdůležitější. Posluchači uslyší opravdové příběhy ze života a svojí troškou do mlýna přispěje (i když ne živě, ale jen ze záznamu) i moderátorka Gábina Partyšová a také nejúspěšnější vydavatel kuchařek Břicháč Tom.

Ohlasy na přednášku

“Ale v čem mě hlavně povídání utvrdilo? Že pokud ve vás nějaký sen dřímá, neexistuje slovo nevím, ale buď ano nebo ne. A mě to utvrdilo v souhlas. Za což jsem neskutečně vděčná, přesně toto jsem potřebovala. Proto velké díky! Díky, že jsem se mohla dostavit, díky, že takoví lidé jako Vlastík existují, díky za to, že můžu žít tak, jak to cítím. Byl to skvěle prožitý večerní čas.”
Marie Kusáková Hnilicová
Zlín
“Mně se líbilo moc. Ono s tím časem je to svatosvatá pravda. Já to dokonce rok a půl zpátky vyřkla, když jsem řešila vztah. Vypadlo ze mě, že můj čas je vzácný a nebudu ho dávat někomu kdo si ho neváží. Od té doby opravdu zvažuji, jak se svým časem naložím a s údivem jsem tak spokojená a víc v pohodě. Proto mě tohle téma oslovilo a jen se mi vše potvrdilo.”
Tereza Vlčková
Zlín
“Děkuji Vlastíku za super povídání o tom, jak správně investovat náš čas. V tomto uspěchaném světě je to opravdu téma k zamyšlení. Čas je jednou z nejcennějších komodit, kterou v životě máme. Nemůžeme si ho koupit ani půjčit. Je zdarma, ale každým okamžikem ubývá. Je na každém z nás, za co jej vymění a jak ho využije. Přeji Ti mnoho dalších úspěchů, Vlastíku. Jsi super.”
Renata Kulíšková
Kentucky (USA)

Co budu potřebovat?

Požadavky k uskutečnění přednášky:
1x mikrofon (šňůrový, bezdrátový)
1x televizní obrazovka nebo projektor se vstupem pro připojení USB
Možnost puštění hudby před přednáškou.

Kolik stojí přednáška?

420 123 456 789

REKLAMA

Powered by WP Bannerize

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

*Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami užívání webu.

Shlédnutí: 39