fbpx

V životě je nejdůležitější náš čas (21. den)

DVACÁTÝ PRVNÍ DEN

Vítejte u dalšího dílu motivačního seriálu o tom, že: “V životě je nejdůležitější váš čas.”  V tomto seriálu vám odhalím tajemství, jak “svůj čas” úspěšně investovat.

DNEŠNÍ TÉMA:

nejdůležitější je…

váš čas!

Je to vážně jednoduchý recept na správné investování času v našem životě. Vyhledávejte a navštěvujte místa, která máte rádi, kde se cítíte skvěle a kde je vám fajn. U mě je to samozřejmě na prvním místě příroda. Proto rád chodím do hor, po horách a klidně i nějakou tu skalku si vyšlápnu.

Vyhledávám místa, kde se cítím skvěle proto, že tady načerpám další energii, pročistím si hlavu a mnohdy se tady v těch místech, zrodí nová myšlenka, citát nebo i nový nápad. Z těch variant “zadarmo” to pro vás může být obyčejná zahrádka, kde si pěstujete zeleninu, lavička u rybníka, vaše chata, stezka v lese. Anebo varianty “za peníze”, jako jsou sportovní a relaxační centra, hotelové pokoje nebo soukromé pláže.

My to tak měli v práci, tedy oblíbené místo bylo pro nás v rádiu. Byli jsme jako jedna rodina, takže bylo normální, že jsme víc času trávili spolu než doma. A vidím to vlastně také u jiných lidí, kteří se zastaví za kolegou či kolegyní v práci a určitý čas tam pobudou. Je jim tam hezky.

Můj tip pro tento díl seriálu o tom, že:“V životě je nejdůležitější náš čas”,  je jednoduchý. Ať už je to jakkoliv, navštěvujte svoje oblíbená místa co nejčastěji! I díky chvilkám, stráveným na svém oblíbeném místě, budete ve svém životě spokojení a je to cesta ke správně investovanému času.

Hezký den na vašich oblíbených místech, přeje Vlasťa Macík

Skvělá muzika pode mnou je z webu: www.bensound.com

Moje knížky

Poslechněte si audio

Pokud neradi čtete, je možné si každý díl poslechnout pomocí tohoto přehrávače. Celý text je tímto namluvený mým hlasem a hudba v pozadí je z webu www.bensound.com

REKLAMA

Nejbližší přednáška

 • So
  01
  Úno
  2020

  Vlasťa Macík - Živá kniha

  15:00Slavičín, Zámek Wichterle