fbpx

V životě je nejdůležitější náš čas (35. den)

TŘICÁTÝ PÁTÝ DEN

Vítejte u dalšího dílu motivačního seriálu o tom, že: “V životě je nejdůležitější váš čas.”  V tomto seriálu vám odhalím tajemství, jak “svůj čas” úspěšně investovat.

DNEŠNÍ TÉMA:

nejdůležitější je…

váš čas!

Ano, je to tak, i peníze patří ke spokojenému životu a díky nim budete moci lépe investovat svůj čas. Proto byste se neměli bát, říct si o peníze, když si je zasloužíte a důležité je také znát svoji cenu.

Určitě se totiž najdou lidé, kterým se cena za vaše služby bude zdát příliš vysoká, ale já vám garantuji, že se najde zase spousta těch, kterým se cena bude zdát naopak nízká a ještě určitě dodají, že počítali s cenou o hodně vyšší. Konec konců, já už jsem to zmiňoval v prvním dílu, kdy jsem se nebál říct si o navýšení základu o 30% tehdejšího výdělku a vidíte to, šlo to.

Že se nemáte bát říct si o větší peníze, poznáte jednoduše tak, že vám někteří lidé dají za vaši službu víc peněz, než jste se původně spolu domluvili. Pokud to dají oni, věřte mi, že se najdou další, kteří tuto částku budou ochotni zaplatit také. Proč? Protože jsou spokojení. A takové lidi si zvěte do svého života. Pamatujte si, že s cenou, můžete jít vždycky dolů, ale nahoru to potom půjde těžko.

Někde jsem četl luxusní moudro, neřeknu vám ho do písmene přesně, ale bylo v něm něco jako: Kdybych byl býval věděl, že mi je život ochotný za práci zaplatit víc, řekl bych si o ty peníze už dávno.

Dnešní tip seriálu o tom, že:”V životě je nejdůležitější náš čas“, je opět jednoduchý! Měli byste znát svoji cenu a nebát se, říct si o peníze. A když se budete příště rozmýšlet nad tím, jestli máte jít s cenou za své služby nahoru, zeptejte se sami sebe:”Vede tato cesta k mému psychickému zhroucení nebo k tomu, že se budu mít v životě zase líp?”

Moje knížky

Poslechněte si audio

Pokud neradi čtete, je možné si každý díl poslechnout pomocí tohoto přehrávače. Celý text je tímto namluvený mým hlasem a hudba v pozadí je z webu www.bensound.com

REKLAMA

Nejbližší přednáška

 • So
  01
  Úno
  2020

  Vlasťa Macík - Živá kniha

  15:00Slavičín, Zámek Wichterle